Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Adam Nawałka blisko Legii? Jeden wpis wywołał gorącą dyskusję [FOTO]

22.07.2018 12:09
sport

Wkrótce Adam Nawałka może zostać szkoleniowcem Legii Warszawa. Łukasz Wiśniowski z kanału „Łączy nas piłka” napisał post, w którym zasugerował, że objęcie zespołu mistrza Polski przez byłego selekcjonera kadry jest tylko kwestią czasu.

Adam Nawałka fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W sobotę Legia zaliczyła falstart w rozgrywkach krajowych i w 1. kolejce ekstraklasy przegrała w słabym stylu z Zagłębiem Lubin. Chociaż Dean Klafurić pod koniec zeszłego sezonu przekonał do siebie włodarzy stołecznego klubu, którzy dali mu szansę również w tegorocznych zmaganiach, okazuje się, że pozycja Chorwata nie jest taka mocna.

Zagłosuj

Czy Adam Nawałka powinien zostać trenerem Legii Warszawa?

Kiedy Nawałka był selekcjonerem reprezentacji Polski, pojawiały się wzmianki o tym, że może zostać nowym trenerem zespołu z Łazienkowskiej. Jednak temat kończył się tak szybko, jak się zaczynał. Teraz, gdy 60-latek zrezygnował z prowadzenia drużyny narodowej, wydaje się, że to możliwe. Atmosferę podgrzał Łukasz Wiśniowski, który zasugerował, że Nawałka wkrótce może poprowadzić Legię jako szkoleniowiec.

- Tak mi się obiło o uszy, że w na korytarzach przy Ł3 to się nie dyskutuje o tym, czy Adam Nawałka przyjdzie tam pracować. Dyskutuje się o tym, kiedy przyjdzie – napisał na Twitterze.

Tuż po konferencji prasowej na Stadionie Narodowym, Adam Nawałka był widziany na stadionie stołecznego klubu. Wówczas spekulowano, że 60-latek może zostać dyrektorem sportowym w Legii, ale ich obecna sytuacja może spowodować, że może zastąpić Klafuricia.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/sportowefakty.pl/MW

Oceń