Zamknij

Adam Nawałka blisko Legii? Jeden wpis wywołał gorącą dyskusję [FOTO]

Maciej Walasek
22.07.2018 12:09
Adam Nawałka
fot. PAP/EPA

Wkrótce Adam Nawałka może zostać szkoleniowcem Legii Warszawa. Łukasz Wiśniowski z kanału „Łączy nas piłka” napisał post, w którym zasugerował, że objęcie zespołu mistrza Polski przez byłego selekcjonera kadry jest tylko kwestią czasu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W sobotę Legia zaliczyła falstart w rozgrywkach krajowych i w 1. kolejce ekstraklasy przegrała w słabym stylu z Zagłębiem Lubin. Chociaż Dean Klafurić pod koniec zeszłego sezonu przekonał do siebie włodarzy stołecznego klubu, którzy dali mu szansę również w tegorocznych zmaganiach, okazuje się, że pozycja Chorwata nie jest taka mocna.

Zagłosuj

Czy Adam Nawałka powinien zostać trenerem Legii Warszawa?

Liczba głosów:

Kiedy Nawałka był selekcjonerem reprezentacji Polski, pojawiały się wzmianki o tym, że może zostać nowym trenerem zespołu z Łazienkowskiej. Jednak temat kończył się tak szybko, jak się zaczynał. Teraz, gdy 60-latek zrezygnował z prowadzenia drużyny narodowej, wydaje się, że to możliwe. Atmosferę podgrzał Łukasz Wiśniowski, który zasugerował, że Nawałka wkrótce może poprowadzić Legię jako szkoleniowiec.

- Tak mi się obiło o uszy, że w na korytarzach przy Ł3 to się nie dyskutuje o tym, czy Adam Nawałka przyjdzie tam pracować. Dyskutuje się o tym, kiedy przyjdzie – napisał na Twitterze.

Tuż po konferencji prasowej na Stadionie Narodowym, Adam Nawałka był widziany na stadionie stołecznego klubu. Wówczas spekulowano, że 60-latek może zostać dyrektorem sportowym w Legii, ale ich obecna sytuacja może spowodować, że może zastąpić Klafuricia.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/sportowefakty.pl/MW