Reporterka nie wytrzymała i rzuciła się z mikrofonem na kibica [WIDEO]

Maciej Walasek
05.05.2018 15:14
dziennikarka i kibice
fot. kadr z wideo

Do sytuacji doszło po finale Ligi Mistrzów CONCACAF. Podczas wejścia na żywo dziennikarka meksykańskiej stacji Fox Sports rzuciła się z mikrofonem na jednego z kibiców. Reporterka tłumaczyła się tym, że fan naruszył jej przestrzeń i poczuła się zagrożona.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W finale Ligi Mistrzów Konfederacji Piłki Nożnej Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów (CONCACAF) Deportivo Guadalajara rywalizowało z Toronto FC. Ostatecznie wygrali ci pierwsi, którzy okazali się lepsi w rzutach karnych 5:4.

Spod stadionu, na którym odbywał się finałowy mecz relację prowadziła Maria Fernanda Mora. Po chwili została otoczona przez kibiców zwycięskiej drużyny, którzy świętowali triumf klubu. Nagle jeden z nich zaczął zbliżać się do dziennikarki. W pewnym momencie reporterka nie wytrzymała i zaczęła uderzać mężczyznę mikrofonem.

Po sytuacji Mora wyjaśniła, że czuła się molestowana. Zachowanie kobiety poparło wiele kolegów i koleżanek z pracy. Oprócz tego stworzono specjalną petycję, która nawołuje do szacunku dla dziennikarek.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/MW