Dudelange - Legia: Gdzie obejrzeć rewanż w LE? TRANSMISJA TV i ONLINE

Krzysztof Sobczak
16.08.2018 14:00
Legia - Dudelange
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EastNews

Mecz Dudealnge - Legia. W pierwszym spotkaniu mistrzowie Polski skompromitowali się i przegrali na własnym stadionie z mistrzem Luksemburga 1:2. Jak będzie na wyjeździe? Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Dudelange - Legia.

Zagłosuj

Czy Legia awansuje do czwartej rundy eliminacji Ligi Europy?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Legioniści przystąpią do rewanżu z nowym trenerem. W poniedziałek został nim Portugalczyk Ricardo Sa Pinto, który bez ogródek przyznał w pierwszych słowach, że nie zna jeszcze piłkarzy, których w trzy dni musi przygotować do ważnego starcia w Lidze Europy.

- Nie znam składu, zawodników, ale oczywiście ja i mój sztab obejrzeliśmy dużo meczów, m.in. z Dudelange. Zrobimy wszystko, aby jak najszybciej zaadaptować się do nowej sytuacji, zbudować coś wielkiego i trwałego - mówił były portugalski napastnik.

Jego asystentem pozostanie Aleksandar Vuković, pod którego wodzą Legia wygrała ostatnie ligowe spotkanie z Piastem Gliwice 3:1.

Dudelange - Legia: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i online

Mecz Dudealnge - Legia w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy odbędzie się w czwartek 16 sierpnia o godzinie 20. Transmisje TV w TVP 2 i TVP Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl.

RadioZET.pl/PAP/KS