Tragiczna śmierć reprezentanta Brazylii. Zastrzelono go po przegranym meczu

14.08.2019
Aktualizacja: 14.08.2019 10:12
Douglas Nunes
fot. Twitter

Douglas Nunes da Silva nie żyje. Piłkarz reprezentacji Brazylii i futsalista Corinthians został zastrzelony zaledwie kilka godzin po przegranym meczu. Zabił go kierowca nieznanego pojazdu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Do tragicznych scen miało dojść przed jednym z brazylijskich klubów, do którego Douglas Nunes da Silva wybrał się po przegranym półfinałowym meczu Pucharu Brazylii. Zdaniem tamtejszego O Globo, piłkarz wdał się w lokalu w poważną kłótnię. Po wyjściu z klubu, został wielokrotnie postrzelony przez kierowcę niezidentyfikowanego pojazdu.

Tragiczna śmierć reprezentanta Brazylii. Zastrzelono go po przegranym meczu

Informację o śmierci 27-letniego zawodnika potwierdził jego klub. "Corinthians pozostaje w żałobie po śmierci Douglasa Nunesa z zespołu futsalowego, który zginął o świcie. Wspieramy rodzinę i przyjaciół w tym trudnym czasie" - napisał zarząd drużyny w oficjalnym oświadczeniu na Twitterze.

Douglas Nunes nie żyje. Piłkarz został zastrzelony po przegranym meczu

Wyrazy współczucia napłynęły do brazylijskiego klubu z różnych stron. Kondolencje drużynie złożyły już między innymi Barca Futbol Sala, zarząd rozgrywek CONMEBOL Libertadores Futsal czy Futsal Professional. Federacja futsalu w Brazylii zdecydowała się zawiesić finałowy mecz Pucharu, w którym pojedynek miały stoczyć Atlantico i Carols Barbosa.

RadioZET.pl/sport.se.pl/MG