Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ważny piłkarz Legii przesunięty do rezerw. Kara za wywiad?

18.10.2017 12:59
sport

Mimo zwycięstwa w ostatniej kolejce ekstraklasy z Lechią Gdańsk w Legii Warszawa wciąż panuje nerwowa atmosfera. Ostatnią ofiarą jest Dominik Nagy, który został przesunięty do zespołu rezerw.

Dominik Nagy fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Zagłosuj

Czy przesunięcie Dominika Nagy do rezerw to dobra decyzja?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Nie ukrywam, że po tym sezonie chciałbym przejść do jeszcze lepszej drużyny. Taki był również cel Legii, gdyż w momencie podpisywania umowy powiedzieli mi, że chcą zarobić na mnie jak najwięcej. Oczywiście staram się grać tak, aby wszyscy byli zadowoleni - to właśnie te słowa z wywiadu udzielonego węgierskiej telewizji M4 miały być powodem odesłania 22-letniego skrzydłowego do III-ligowych rezerw. Piłkarz nie znalazł się w kadrze meczowej już na starcie z Lechią, a teraz będzie musiał walczyć nie o transfer (a już na pewno nie do "lepszego klubu"), a o odzyskanie zaufania i regularną grę.

W tej samej rozmowie Nagy odniósł się do ostatnich wydarzeń w klubie i bójki, do jakiej doszło po przegranym spotkaniu z Lechem Poznań na parkingu przed siedzibą klubu przy Łazienkowskiej. Zawodników zaatakowało ok. 50 kiboli.

- Mam nadzieję, że nie będę już uczestniczył w tego typu sytuacji, ponieważ muszę przyznać, że trochę się bałem - ocenił Węgier.

Na razie nie wiadomo, czy i ewentualnie kiedy Nagy powróci do pierwszej drużyny.

RadioZET.pl/Legia.net/Polsat Sport/KS

Oceń