Zamknij

Dominik Kazan nie żyje. 23-letni piłkarz zmarł miesiąc po wypadku

22.09.2020 11:35
Dominik Kazan nie żyje
fot. Shutterstock

Dominik Kazan nie żyje. 23-letni piłkarz występującego w IV lidze lubelskiej (gr. II) MKS-u Unia Hrubieszów miesiąc temu został potracony przez samochód. Zmarł w poniedziałek w szpitalu w Lublinie.

O śmierci swojego piłkarza Unia Hrubieszów poinformowała za pośrednictwem strony internetowej.

Dominik Kazan został potrącony przez samochód na parkingu przed supermarketem 23 sierpnia i z ciężkimi obrażeniami przetransportowano go helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z hrubieszowskiego szpitala do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Lekarze przez miesiąc walczyli o jego życie. Niestety bez powodzenia.

Dominik Kazan nie żyje

"Dominik Kazan miał zaledwie 8 lat, gdy rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną w Unii Hrubieszów. Trenując podnosił swoje umiejętności, rywalizując w różnych ligowych rozgrywkach młodzieżowych, aż przyszedł dzień, że zadebiutował w rozgrywkach seniorów" - wspominano zmarłego Kazana na stronie internetowej klubu.

"Ten skromy piłkarz skończył studia na AWF w Białej Podlaskiej, następnie reprezentował barwy juniorów starszych Wisły Puławy na szczeblu centralnym. W Unii Hrubieszów grał na pozycji środkowego obrońcy. Trenował również grupę juniorów młodszych (...)" - dodano.

Klub złożył kondolencje rodzinie tragicznie zmarłego zawodnika.

RadioZET.pl/uniahrubieszow-official.klubowo24.pl