Zamknij

Diego Maradona został zamordowany? Szokujące słowa prawnika

22.02.2021 17:03
Diego Maradona
fot. AP/Associated Press/East News

Diego Maradona został zamordowany i są na to dowody - przekonuje prawnik syna piłkarza Diego Fernando Juniora Mario Baudry. To jedna z najbardziej szokujących hipotez, jaka pojawiła się w związku ze śmiercią legendarnego piłkarza.

Diego Maradona zmarł 25 listopada 2020 roku w swoim domu w Buenos Aires. Powodem zgonu był ostry wtórny obrzęk płuc prowadzący do zaostrzenia przewlekłej niewydolności serca. Sekcja zwłok wykazała w jego organizmie obecność leków, w tym antydepresantów. Miał 60 lat.

Mimo tej wiedzy, wciąż pojawiają się teorie spiskowe i nowe hipotezy nt. śmierci jednego z najlepszych piłkarzy w historii. Jedną z najbardziej szokujących i przerażających wysnuł prawnik syna byłego gracza Napoli czy FC Barcelony Diego Fernando Juniora, Mario Baudry.

Prawnik syna Maradony: Diego został zamordowany

- Zabójstwo Diego Maradony zostało udowodnione! Im dłużej to trwa, tym bardziej dowody przestępstwa ulegają zacieraniu. W każdym kraju, z innymi prokuratorami, ludzie siedzieliby już w więzieniu - wypalił Baudry.

Przy okazji skrytykował śledczych, którzy - w jego ocenie - działają opieszale. Wskazał m.in. na telefon Maradony, który do dziś nie został sprawdzony. Ma to nastąpić dopiero za trzy miesiące.

Funkcjonariusze wytypowali już pięć osób, które mogły mieć jakiś związek ze śmiercią "Boskiego Diego". Jedną z nich jest lekarz Leopoldo Luque, którego podejrzewa się o zaniedbania medyczne.

RadioZET.pl/The Sun/se.pl