Zamknij

Media: Diego Maradona okradziony tuż przed śmiercią: Złodzieje włamali się do sejfu

02.12.2020 14:55
Diego Maradona
fot. PAP/EPA

Diego Maradona został okradziony na kilka chwil przed śmiercią – przekazała dziennikarka Mariana Brey na antenie „Los Angeles de la Manana”. Złodzieje mieli okraść legendarnego piłkarza, kiedy ten leżał na łóżku.

Diego Maradona zmarł w środę, 25 listopada. Tydzień po jego śmierci na jaw wychodzą kolejne fakty z życia legendy futbolu. Jak informują argentyńskie media, 60-latek ostatnie dni spędził w fatalnych warunkach, gdzie w domu nie było nawet toalety. Podczas programu „Los Angeles de la Manana” argentyńska dziennikarka i jedna z prowadzących Mariana Brey poinformowała, że w dniu śmierci do mieszkania Maradony włamali się nieznani sprawcy, którzy okradli byłego piłkarza. Złodzieje dostali się do jego sejfu, a ich łupem padły oszczędności opiewające na co najmniej kilka tysięcy dolarów.

- Wiem z dobrego źródła, że w dniu, w którym Maradona umierał, podczas gdy leżał na łóżku, złodzieje weszli do jego domu, otworzyli sejf i zabrali wszystko. A Maradona wciąż tam był – ujawniła Brey.

Diego Maradona zostawił list przed śmiercią. Prosił o jedno

Diego Maradona został okradziony w dniu śmierci

Jak podają argentyńskie media Maradona pod koniec swojego życia miał być regularnie okradany przez ludzi z najbliższego otoczenia. Jednak te informacje nie zostały potwierdzone.

Pielęgniarka Maradony skłamała w raporcie. Teraz wyjawiła, jak było naprawdę

Przyczyną śmierci Diego Maradony była ostra niewydolność serca, która doprowadziła do obrzęku płuc.

RadioZET.pl/sport.pl