Piłkarz Chelsea pobity w nocnym klubie. Zaatakowało go sześciu mężczyzn [ZDJĘCIE]

08.09.2019 12:46
Piłkarz Chelsea pobity w nocnym klubie. Zaatakowało go sześciu mężczyzn [ZDJĘCIE]
fot. Twitter

Danny Drinkwater, który został wypożyczony z Chelsea do Burnley został pobity w nocnym klubie w nocy z soboty na niedzielę. Jak podaje dziennik „The Sun” rzuciło się na niego sześciu mężczyzn.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Danny Drinkwater nie otrzymał powołania do reprezentacji Anglii na najbliższe mecze eliminacji Euro 2020, dlatego postanowił wykorzystać ten czas na zabawę i wybrał się do jednego z manchesterskich nocnych klubów. W trakcie imprezy piłkarz miał być natarczywy w stosunku do dziewczyny zawodnika Scunthorpe United, Kgosiego Ntlhe’a.

Piłkarz kilkukrotnie prosił Drinkwatera, żeby się uspokoił, ale ten nie reagował, a raczej wprost przeciwnie. "The Sun" poinformował, że miał powiedzieć koledze, że ta dziewczyna wróci z nim do domu. Kiedy zawodnik wychodził z klubu, zaczepiło go sześciu mężczyzn, którzy dotkliwie go pobili. Drinkwater odniósł liczne obrażenia ciała.

Pomocnik na tę chwilę przebywa w Burnley na wypożyczeniu, do którego trafił z Chelsea. Zanim zaczęło być o nim głośno z powodu akcji na murawie, najpierw kibice usłyszeli o nim z powodu innej sytuacji. Najprawdopodobniej 29-latek zostanie ukarany przez klub, przez co może zapomnieć o grze na jakiś czas.

RadioZET.pl/thesun.co.uk