Wypadek z udziałem piłkarza Chelsea. Jechał pod wpływem alkoholu

Andreas Nicolaides
09.04.2019 12:29
Chelsea
fot. PAP/EPA

Piłkarz Chelsea Londyn Danny Drinkwater został oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu po tym, jak uczestniczył w kolizji drogowej - poinformowała brytyjska policja. Po raz ostatni pomocnik "The Blues" zagrał w sierpniu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- 29-latek z Nether Alderley został oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu po incydencie w hrabstwie Cheshire. Został tymczasowo aresztowany po godz. 12.30 w poniedziałek po kolizji drogowej, do której doszło na Ashley Road w miejscowości Mere, a następnie zwolniony za kaucją i musi stawić się w sądzie w Stockport w poniedziałek 13 maja - napisano w oficjalnym oświadczeniu policji.

Drinkwater przeszedł do Chelsea Londyn z Leicester City w 2017 roku. Od tamtego czasu zagrał w tylko w 12 meczach ligowych w barwach "The Blues". Po raz ostatni wystąpił w sierpniowym meczu o Tarczę Dobroczynności - z Manchesterem City 0:2.

Drinkwatera zabrakło w kadrze meczowej na poniedziałkowy mecz u siebie z West Ham United 2:0. Po tym spotkaniu Chelsea z 66 punktami zajmuje trzecie miejsce po 33 kolejkach angielskiej ekstraklasy.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/PAP/AN