Byłemu piłkarzowi Liverpoolu skradziono psa. Ogromna nagroda za pomoc w odnalezieniu [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
09.07.2019 14:16
Danielowi Sturridgeowi skradziono psa
fot. Instagram/Daniel Sturridge

Daniel Sturridge, były już piłkarz Liverpoolu [jego umowa wygasła 1 lipca - przyp. red.], opublikował w sieci nagranie z włamania do jego domu w Los Angeles. Sprawcy rozbili szybę i... ukradli ukochanego psa zawodnika. 29-latek zaoferował nagrodę w wysokości 30 tysięcy funtów za pomoc w odnalezieniu zwierzaka.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na opublikowanym filmie widać wściekłość i rozpacz piłkarza po utracie swojego pupila. - Ktoś ukradł mojego psa. (...) Chcę go z powrotem - mówi napastnik "The Reds". - Co tu się do cholery dzieje? Jak można włamać się do czyjegoś domu i ukraść psa? Oszalałeś? - grzmi.

Pies rasy szpic miniaturowy (pomeranian) został skradziony podczas dwugodzinnej nieobecności piłkarza. Można zatem oczekiwać, że włamywacze obserwowali jego dom i czekali na odpowiedni moment. Na nagraniu z monitoringu, które Sturridge również opublikował w mediach społecznościowych, widać trzech mężczyzn, prawdopodobnych sprawców.

Sturridge oferuje 30 tys. funtów

Anglik poprosił ponadto, by sprawcy nie sprzedawali czworonoga. - Zapłacę każdą cenę - mówi. Gdyby jednak nie udało się przekonać włamywaczy, piłkarz zaoferował 30 tysięcy funtów osobie, która pomoże w odzyskaniu psa wabiącego się Lucky Lucci.

Z domu piłkarza zniknęły ponadto cztery torby. Nimi jednak kompletnie się nie przejął.

RadioZET.pl/Instagram/Sport Bible/KS