Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Byłemu piłkarzowi Liverpoolu skradziono psa. Ogromna nagroda za pomoc w odnalezieniu [WIDEO]

09.07.2019 14:16
sport

Daniel Sturridge, były już piłkarz Liverpoolu [jego umowa wygasła 1 lipca - przyp. red.], opublikował w sieci nagranie z włamania do jego domu w Los Angeles. Sprawcy rozbili szybę i... ukradli ukochanego psa zawodnika. 29-latek zaoferował nagrodę w wysokości 30 tysięcy funtów za pomoc w odnalezieniu zwierzaka.

Danielowi Sturridgeowi skradziono psa fot. Instagram/Daniel Sturridge

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na opublikowanym filmie widać wściekłość i rozpacz piłkarza po utracie swojego pupila. - Ktoś ukradł mojego psa. (...) Chcę go z powrotem - mówi napastnik "The Reds". - Co tu się do cholery dzieje? Jak można włamać się do czyjegoś domu i ukraść psa? Oszalałeś? - grzmi.

Pies rasy szpic miniaturowy (pomeranian) został skradziony podczas dwugodzinnej nieobecności piłkarza. Można zatem oczekiwać, że włamywacze obserwowali jego dom i czekali na odpowiedni moment. Na nagraniu z monitoringu, które Sturridge również opublikował w mediach społecznościowych, widać trzech mężczyzn, prawdopodobnych sprawców.

Sturridge oferuje 30 tys. funtów

Anglik poprosił ponadto, by sprawcy nie sprzedawali czworonoga. - Zapłacę każdą cenę - mówi. Gdyby jednak nie udało się przekonać włamywaczy, piłkarz zaoferował 30 tysięcy funtów osobie, która pomoże w odzyskaniu psa wabiącego się Lucky Lucci.

Z domu piłkarza zniknęły ponadto cztery torby. Nimi jednak kompletnie się nie przejął.

RadioZET.pl/Instagram/Sport Bible/KS

Oceń