Daniel Sturridge odzyskał psa. Piłkarz podziękował za pomoc [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
11.07.2019 21:23
Daniel Sturridge odzyskał psa
fot. Instagram/Daniel Sturridge

Daniel Sturridge, były napastnik Liverpoolu, poinformował o powrocie do domu jego ukochanego psa. - Lucky Lucci jest bezpieczny i zdrowy - powiedział piłkarz w specjalnym nagraniu skierowanym do "wszystkich zaangażowanych".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

We wtorek Sturridge opublikował w sieci dramatyczne nagranie z prośbą o zwrócenie psa. Zwierzak zniknął wraz z czterema torbami po włamaniu do domu zawodnika w Los Angeles. Kamery monitoringu uchwyciły trzech mężczyzn, potencjalnych sprawców.

Daniel Sturridge dziękuje za pomoc w odnalezieniu psa

Nie do końca było wiadomo, czy pies uciekł przez wybitą szybę, czy został skradziony. Anglik oferował 30 tysięcy funtów za pomoc w odnalezieniu czworonoga. W środę przekazał, że wszystko szczęśliwie się skończyło i Lucky Lucci jest już w domu.

- Dziękuję wszystkim z całego świata za wsparcie. Jesteśmy wam bardzo wdzięczni, bez was nie byłoby to możliwe! Lucky Lucci jest bezpieczny i zdrowy! Dziękuję wszystkim zaangażowanym w sprawę w LA. Specjalne podziękowania dla Kimberly Cheng (reporterka KTLA 5 News - przyp. red.) za poinformowanie nas, że ktoś dzwonił do programu i powiedział, że go mają. To umożliwiło mi i moim przyjaciołom odebranie go - mówi w kolejnym filmiku.

RadioZET.pl/Onet/KS