Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Daniel Sturridge odzyskał psa. Piłkarz podziękował za pomoc [WIDEO]

11.07.2019 21:23
sport

Daniel Sturridge, były napastnik Liverpoolu, poinformował o powrocie do domu jego ukochanego psa. - Lucky Lucci jest bezpieczny i zdrowy - powiedział piłkarz w specjalnym nagraniu skierowanym do "wszystkich zaangażowanych".

Daniel Sturridge odzyskał psa fot. Instagram/Daniel Sturridge

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

We wtorek Sturridge opublikował w sieci dramatyczne nagranie z prośbą o zwrócenie psa. Zwierzak zniknął wraz z czterema torbami po włamaniu do domu zawodnika w Los Angeles. Kamery monitoringu uchwyciły trzech mężczyzn, potencjalnych sprawców.

Daniel Sturridge dziękuje za pomoc w odnalezieniu psa

Nie do końca było wiadomo, czy pies uciekł przez wybitą szybę, czy został skradziony. Anglik oferował 30 tysięcy funtów za pomoc w odnalezieniu czworonoga. W środę przekazał, że wszystko szczęśliwie się skończyło i Lucky Lucci jest już w domu.

- Dziękuję wszystkim z całego świata za wsparcie. Jesteśmy wam bardzo wdzięczni, bez was nie byłoby to możliwe! Lucky Lucci jest bezpieczny i zdrowy! Dziękuję wszystkim zaangażowanym w sprawę w LA. Specjalne podziękowania dla Kimberly Cheng (reporterka KTLA 5 News - przyp. red.) za poinformowanie nas, że ktoś dzwonił do programu i powiedział, że go mają. To umożliwiło mi i moim przyjaciołom odebranie go - mówi w kolejnym filmiku.

RadioZET.pl/Onet/KS

Oceń