Zamknij

Piłkarz Realu Madryt skomplementował Roberta Lewandowskiego

Maciej Walasek
17.03.2018 12:10
Robert Lewandowski i gracze Realu Madryt
fot. PAP/EPA

Dani Carvajal podczas wywiadu dla hiszpańskiego radia odniósł się do Roberta Lewandowskiego. Obrońca Królewskich powiedział, że to napastnik Bayernu Monachium był najlepszym zawodnikiem, z którym przyszło mu rywalizować.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kiedy w świecie futbolu odbywają się liczne dyskusje na temat przejścia Lewandowskiego do Realu Madryt, postać kapitana reprezentacji Polski przewija się nie tylko w kontekście jego transferu do Hiszpanii.

W trakcie audycji w radiu Onda Cero, Dani Carvajal został zapytany o najlepszego piłkarza, przeciwko któremu grał. Hiszpan nie zastanawiając się długo wymienił nazwisko Lewandowskiego.

29-latek od kilku lat łączony jest z przenosinami do Realu Madryt. Zbliżające się letnie okienko transferowe może być jego ostatnią szansą na grę na Santiago Bernabeu. Pomóc ma mu w tym Pin Zahavi, który został nowym agentem Lewandowskiego.

Jednak jak na razie Bayern Monachium nie chce słyszeć o oddawaniu polskiego napastnika, którego obowiązuje kontrakt z Bawarczykami do czerwca 2021 roku.

RadioZET.pl/sport.pl/MW