Cztery czerwone kartki i przedwczesny koniec meczu. Rywal uderzył Polaka

25.09.2022 17:51

Do skandalicznych scen doszło w trakcie meczu reprezentacji Polski U-18 z rówieśnikami z Francji. W 75. minucie spotkania zespołowi Trójkolorowych puściły nerwy, w wyniku czego sędzia musiał przedwcześnie zakończyć starcie.

Francja - Polska

W niedzielę reprezentacja Polski U-18 grała na wyjeździe z rówieśnikami z Francji. Na samym początku meczu do siatki gospodarzy trafił Oliwier Sławiński. Po 20 minutach rywale wyprowadzili dwa mocne ciosy, gdzie po golach Mokrane Bentoumiego i Ilyesa Housniego wyszli na prowadzenie 2:1.

Skandal na mecz Francja - Polska U-18 [WIDEO]

Do wyrównania doprowadził Olaf Kozłowski, a po zmianie stron w 70. minucie bramkę zdobył Kacper Masiak, który finalnie ustalił wynik spotkania.

loader

W sumie w meczu Francja - Polska aż czterech piłkarzy Trójkolorowych obejrzało czerwone kartki. Wśród pierwszych trzech, którzy musieli opuścić boisko znaleźli się: Jeanuel Belocian, Yoni Gomis i Ilyes Housni. Jednak miarka przebrała się w 75. minucie, kiedy Darnel Bile niebezpiecznym wślizgiem zaatakował Olafa Kozłowskiego. Po chwili Francuz uderzył Polaka głową. Na boisku gracze jednej i drugiej drużyny rzucili się na siebie, a na murawie zapanował chaos. Gdy sytuację udało się uspokoić sędzia ukarał francuskiego zawodnika czerwoną kartkę i przedwcześnie zakończył mecz.