Zamknij

Czołowi piłkarze reprezentacji Polski opuszczają zgrupowanie

Maciej Walasek
11.11.2017 14:54
Reprezentacja Polski
fot. PAP

Przed meczem z Meksykiem, Adam Nawałka postanowił dać wolne kilku swoim piłkarzom, którzy opuszczą zgrupowanie. Są to: Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak oraz Kamil Glik. Oprócz tej trójki z wiadomych przyczyn zabraknie Roberta Lewandowskiego i Artura Boruca.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Selekcjoner reprezentacji Polski postanowił dać wolne piątce swoich zawodników. Przed rozpoczęciem zgrupowania wiedzieliśmy, że po meczu w Warszawie w dalszych przygotowaniach nie weźmie udziału Artur Boruc. Później przedmeczowa diagnoza wykluczyła z gry Roberta Lewandowskiego. Teraz Nawałka postanowił, że zgrupowanie opuszczą także Krychowiak, Glik i Grosicki.

Oznacza to, że kolejna próba zagrania trójką obrońców będzie zależeć od zdrowia Michała Pazdana i tego czy będzie w stanie zagrać w poniedziałek. W tym momencie pojawiło się jeszcze więcej pytań niż odpowiedzi. Najprawdopodobniej trener będzie miał spory ból głowy przy wyborze wyjściowej jedenastki na mecz z Meksykiem. Kto dostanie szansę jako wahadłowy? Może okazję do pokazania swoich możliwości będą mieli Rafał Kurzawa i Tomasz Kędziora. Co z atakiem? Czy Adam Nawałka od pierwszych minut postawi na Jakuba Świerczoka, który miał problemy w drugiej połowie w meczu z Urugwajem.

RadioZET.pl/sport/mw