Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Czołowi piłkarze reprezentacji Polski opuszczają zgrupowanie

11.11.2017 14:54
sport

Przed meczem z Meksykiem, Adam Nawałka postanowił dać wolne kilku swoim piłkarzom, którzy opuszczą zgrupowanie. Są to: Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak oraz Kamil Glik. Oprócz tej trójki z wiadomych przyczyn zabraknie Roberta Lewandowskiego i Artura Boruca.

Reprezentacja Polski fot. PAP

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Selekcjoner reprezentacji Polski postanowił dać wolne piątce swoich zawodników. Przed rozpoczęciem zgrupowania wiedzieliśmy, że po meczu w Warszawie w dalszych przygotowaniach nie weźmie udziału Artur Boruc. Później przedmeczowa diagnoza wykluczyła z gry Roberta Lewandowskiego. Teraz Nawałka postanowił, że zgrupowanie opuszczą także Krychowiak, Glik i Grosicki.

Oznacza to, że kolejna próba zagrania trójką obrońców będzie zależeć od zdrowia Michała Pazdana i tego czy będzie w stanie zagrać w poniedziałek. W tym momencie pojawiło się jeszcze więcej pytań niż odpowiedzi. Najprawdopodobniej trener będzie miał spory ból głowy przy wyborze wyjściowej jedenastki na mecz z Meksykiem. Kto dostanie szansę jako wahadłowy? Może okazję do pokazania swoich możliwości będą mieli Rafał Kurzawa i Tomasz Kędziora. Co z atakiem? Czy Adam Nawałka od pierwszych minut postawi na Jakuba Świerczoka, który miał problemy w drugiej połowie w meczu z Urugwajem.

RadioZET.pl/sport/mw

Oceń