Cristiano Ronaldo do kibiców Realu Madryt: Pier... się! [WIDEO]

31.01.2017 10:19

Cristiano Ronaldo nie ma łatwego życia na Santiago Bernabeu. W miniony weekend został wygwizdany przez kibiców Realu Madryt, którzy byli wyraźnie niezadowoleni z jego postawy na boisku. Piłkarz odpowiedział im w bardzo wymowny sposób, co zarejestrowały telewizyjne kamery.

Cristiano Ronaldo fot. PAP/EPA

- Pier... się, skur... - mówił Ronaldo. Portugalczyk bardzo słabo spisywał się przez pierwsze 30 minut. Zagrywał niedokładnie i nie stwarzał pod bramką rywala większego zagrożenia. Znać dał o sobie w 37. minucie, kiedy to świetnym podaniem obsłużył Mateo Kovacica, a ten zdobył dla "Królewskich" bramkę na 1:0.

Po przerwie były gracz Manchesteru United spisywał się znacznie lepiej. Sam trafił do siatki po ładnym uderzeniu nad bramkarzem. Do końca spotkania wykazywał się dużą aktywnością - zaliczył asystę przy nieuznanym trafieniu Moraty, sam także trafił jeszcze do siatki, tyle że ten gol też nie został zaliczony.

Reakcja Ronaldo na gwizdy i słowa skierowane do kibiców mogą się nie podobać, ale trzeba też zrozumieć samego piłkarza. Real nie przechodził ostatnio przez dobry okres. Zaliczył kilka gorszych wyników. Sam Portugalczyk tuż przed meczem prosił fanów o wsparcie. Jak się okazało, bezskutecznie.