Problemy Ronaldo pogłębiają się. Piłkarz zostanie przesłuchany przez policję z Las Vegas

Maciej Walasek
10.10.2018 18:07
Cristiano Ronaldo
fot. PAP/EPA

Cristiano Ronaldo ma coraz większe problemy. Portugalczyk będzie przesłuchiwany prze policję z Las Vegas w sprawie domniemanego gwałtu. Dodatkowo brytyjskie media informują, że w tej sprawie zgłosiły się kolejne trzy kobiety.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

To nie jest łatwy czas dla Cristiano Ronaldo. Od pewnego czasu znów zrobiło się głośno na temat rzekomego gwałtu piłkarza na Kathryn Mayrodze w 2009 roku. Zawodnik miał zapłacić jej 375 tysięcy dolarów za milczenie. Niedawno „Der Spiegel” ujawnił dokumenty tej umowy. Mimo to były gracz Realu Madryt odpiera zarzuty.

Na szczęście Ronaldo może liczyć na wsparcie swojej rodziny. W najbliższym czasie policja z Las Vegas ma przesłuchać Portugalczyka, który będzie musiał złożyć zeznania.

Tak Cristiano Ronaldo bawił się w klubie z rzekomą ofiarą gwałtu [WIDEO]

Oprócz tego brytyjski dziennik „The Sun” podaje, że w związku ze sprawą, zgłosiły się kolejne trzy kobiety, które oskarżyły piłkarza. Jedną z nich jest Włoszka, Karima El Mahroug, która twierdzi, że Ronaldo zapłacił jej 4 tysiące euro za współżycie w styczniu 2010 roku. Kobieta miała wówczas 17 lat. Na razie żadna z nich nie wniosła zarzutów.

RadioZET.pl/sport.pl/MW