Cristiano Ronaldo potwierdził! Ponownie został ojcem

Andreas Nicolaides
29.06.2017 11:34
Cristiano Ronaldo
fot. Instagram

Cristiano Ronaldo ponownie został ojcem. Informację potwierdził na swoim profilu na Facebooku. Bliźnięta przyszły na świat już kilka dni temu, ale piłkarz nie widział ich, bo od dwóch tygodni przebywał w Rosji, gdzie jego reprezentacja bierze udział w rozgrywkach Pucharu Konfederacji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Jestem szczęśliwy, że po raz pierwszy zobaczę swoje dzieci. Dotychczas ciałem i duszą byłem z reprezentacją, ale teraz czas, by wrócić do domu - napisał kapitan reprezentacji Portugalii.

Jego drużyna przegrała w półfinale Pucharu Konfederacji z Chile po rzutach karnych (0:3). Mimo że mistrzowie Europy mają do rozegrania jeszcze mecz o 3. miejsce, portugalska federacja zwolniła Ronaldo ze zgrupowania.

- Nie uda się już zrealizować celu, jakim był triumf w Pucharze Konfederacji, dlatego rozumiemy potrzebę zawodnika i puszczamy go do rodziny - napisano na oficjalnej stronie portugalskiego związku.

Ronaldo już raz został ojcem. W 2010 roku urodził mu się syn. Jego matką była najprawdopodobniej surogatka. Podobnie - jak informują media - jest teraz w przypadku bliźniaków.

Od kilku miesięcy gwiazdor Realu Madryt spotyka się z hiszpańską modelką Georginą Rodriguez. 

RadioZET.pl/PAP/AN