Cristiano Ronaldo zmienił swój testament. Dokonał kilku istotnych poprawek

30.08.2019 16:38
Cristiano Ronaldo zmienił testament
fot. PAP/EPA

Cristiano Ronaldo miał wykonać kilka zmian w swoim testamencie – podają hiszpańskie media. Portugalczyk miał poszerzyć w nim grono swoich spadkobierców.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Cristiano Ronaldo spotkał się ze swoimi prawnikami w celu zmodyfikowania testamentu. Informację podała hiszpańska gazeta „ABC”. Portugalczyk zorganizował zebranie w jednym z jego hoteli Pestana CR7 w Lizbonie.

Jak donosi źródło, głównym tematem rozmów było dołączenie do grona spadkobierców partnerki piłkarza, Georginy Rodriguez. Ostatnie poprawki w testamencie, zawodnik Juventusu wprowadził w 2017 roku, ale wówczas jego relacja z Georginą nie była tak mocna, jak teraz. Oprócz tego Ronaldo kazał uwzględnić w testamencie, że w razie jego przedwczesnej śmierci, jego majątkiem będzie zarządzać jego matka, Maria Dolores dos Santos Aveiro.

Cristiano Ronaldo: Ile wynosi jego majątek?

Na tę chwilę majątek Portugalczyka wycenia się na kwotę ponad 300 milionów euro. Ta liczba nadal rośnie, ponieważ 34-latek zarabia potężne pieniądze na swoich biznesach i kontraktach reklamowych.

Mimo że piłkarz ma z Georginą tylko córę Alanę Martinę, wielokrotnie w wywiadach potwierdza, że kobieta kocha jego pozostałe dzieci, jak własne. Ronaldo ma jeszcze bliźniaki: Evę i Mateo oraz syna Cristiano Ronaldo Juniora.

RadioZET.pl/ABC.es/MW