Cristiano Ronaldo zaproponował zmianę nazwy Ligi Mistrzów

Maciej Walasek
27.05.2018 17:25
Cristiano Ronaldo
fot. Uefa Champions League / Facebook

Cristiano Ronaldo razem z Realem Madryt sięgnął po trzeci z rzędu i 13. w historii triumf w Lidze Mistrzów. Po meczu Portugalczyk zasugerował, żeby zmienić nazwę Ligi Mistrzów na „CR7 Liga Mistrzów”.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Cristiano Ronaldo po raz szósty z rzędu został królem strzelców Ligi Mistrzów. Chociaż w finale Ligi Mistrzów nie udało mu się zdobyć bramki, to zakończył tegoroczne rozgrywki z 15 golami. Jednak tuż po sobotnim meczu Portugalczyk zaskoczył wszystkich kibiców mówiąc, że w ciągu najbliższych kilku dni poinformuje o swojej najbliższej przyszłości sugerując, że może przenieść się do innego klubu.

Zobacz także

W innym wywiadzie zawodnik Realu skomentował swój rzekomy brak radości po zwycięstwie. Dziennikarka Susana Guasch z telewizji Antena 3 zapytała się go czy nie jest rozczarowany, że nie udało mu się zdobyć bramki w finale.

– I co z tego? Nie ma to znaczenia. Kto był najlepszym strzelcem tej edycji Ligi Mistrzów? Ja, i to już siódmy raz. Kto wygrał pięć Lig Mistrzów? Ja. Te rozgrywki powinny zmienić nazwę z „Liga Mistrzów” na „CR7 Champions League”. Jak mogę być rozczarowany?

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW