Turyn czeka na Cristiano Ronaldo. W sobotę prezentacja w Juventusie?

Krzysztof Sobczak
05.07.2018 18:04
Cristiano Ronaldo trafi do Juventusu?
fot. AFP/EastNews

Trener Juventusu Massimiliano Allegri przerwał urlop i wrócił do Turynu, aby z władzami klubu omówić szczegóły transferu Cristiano Ronaldo. Media przekonują, że prezentacja Portugalczyka w "biało-czarnych" barwach odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 lipca.

Zagłosuj

Czy Cristiano Ronaldo trafi do Juventusu?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Od kilku sezonów, każdego lata, przeżywamy podobny serial - pojawia się plotka, że Ronaldo jest nieszczęśliwy w Madrycie i chciałby opuścić tę drużynę, a potem okazuje się, że grał jedynie na zwłokę i próbował wymusić podwyżkę lub konkretne działania klubu w kwestii wzmocnień. Tym razem sprawa wygląda jednak wyjątkowo poważnie.

Hiszpańskie i włoskie media informują, że władze "Królewskich" zaakceptowały 100-milionową ofertę Juventusu, ale postawiły jeden warunek: Portugalczyk musi oficjalnie i publicznie przedstawić powody swojego odejścia. Tymczasem były dyrektor generalny "Starej Damy" przekazał sensacyjne wieści, że 33-letni Ronaldo przeszedł już testy medyczne i podpisał kontrakt, a jego prezentacja ma się odbyć w sobotę.

Ronaldo pomoże wygrać Ligę Mistrzów?

Juventus jest hegemonem Serie A i nieprzerwanie od 7 lat sięga po scudetto, ale władze tego klubu "chorują" na Ligę Mistrzów. Dwa razy było blisko, jednak w finale "Bianconeri" okazywali się gorsi od Barcelony i Realu Madryt. Cristiano Ronaldo ma być gwarantem końcowego sukcesu w Champions League.

RadioZET.pl/Record/MediaSet/Tuttosport/KS