Cristiano Ronaldo otwiera nowy biznes. Menedżerem zostanie jego narzeczona

Krzysztof Sobczak
27.02.2019 10:19
Cristiano Ronaldo otwiera klinikę transplantacji włosów
fot. PAP/EPA

Cristiano Ronaldo ma na oku nową inwestycję. Portugalczyk chce otworzyć klinikę transplantacji włosów, a za prowadzenie interesu ma odpowiadać jego narzeczona, Georgina Rodriguez.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Cristiano Ronaldo przeniósł się latem z Realu Madryt do Juventusu i jest najlepiej zarabiającym piłkarzem Serie A. W 12 miesięcy kapitan reprezentacji Portugalii zarobi 30 milionów euro, a to przecież niejedyne jego dochody - 34-latek posiada m.in. własną markę bielizny, muzeum poświęcone jego osobie oraz hotele. Teraz przyszedł czas na nowy biznes - klinikę transplantacji włosów.

"Oprócz piłki nożnej, jestem pasjonatem zdrowia, technologi i badań. To obszary, w które chcę inwestować. Chciałem, aby klinika znajdowała się w Madrycie. W mieście, w którym mieszkałem przez wiele lat" - czytamy w oświadczeniu.

Jednym z menedżerów kliniki zostanie narzeczona piłkarza, Georgina Rodriguez.

Cristiano Ronaldo otwiera klinikę transplantacji włosów

"Corriere dello Sport" opisuje, że inwestycja pochłonie 2,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni, a zatrudnienie w niej znajdzie ok. 150 osób. Dziennie będzie można wykonać nawet 18 zabiegów. Całość ma kosztować 25 milionów euro. Otwarcie zaplanowano na marzec.

RadioZET.pl/Sportowe Fakty/KS