Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cristiano Ronaldo otwiera nowy biznes. Menedżerem zostanie jego narzeczona

27.02.2019 10:19
sport

Cristiano Ronaldo ma na oku nową inwestycję. Portugalczyk chce otworzyć klinikę transplantacji włosów, a za prowadzenie interesu ma odpowiadać jego narzeczona, Georgina Rodriguez.

Cristiano Ronaldo otwiera klinikę transplantacji włosów fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Cristiano Ronaldo przeniósł się latem z Realu Madryt do Juventusu i jest najlepiej zarabiającym piłkarzem Serie A. W 12 miesięcy kapitan reprezentacji Portugalii zarobi 30 milionów euro, a to przecież niejedyne jego dochody - 34-latek posiada m.in. własną markę bielizny, muzeum poświęcone jego osobie oraz hotele. Teraz przyszedł czas na nowy biznes - klinikę transplantacji włosów.

"Oprócz piłki nożnej, jestem pasjonatem zdrowia, technologi i badań. To obszary, w które chcę inwestować. Chciałem, aby klinika znajdowała się w Madrycie. W mieście, w którym mieszkałem przez wiele lat" - czytamy w oświadczeniu.

Jednym z menedżerów kliniki zostanie narzeczona piłkarza, Georgina Rodriguez.

Cristiano Ronaldo otwiera klinikę transplantacji włosów

"Corriere dello Sport" opisuje, że inwestycja pochłonie 2,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni, a zatrudnienie w niej znajdzie ok. 150 osób. Dziennie będzie można wykonać nawet 18 zabiegów. Całość ma kosztować 25 milionów euro. Otwarcie zaplanowano na marzec.

RadioZET.pl/Sportowe Fakty/KS

Oceń