Zamknij

Cristiano Ronaldo skomentował oskarżenie o gwałt. Zdradził, jak reaguje jego rodzina

Krzysztof Sobczak
29.10.2018 15:32
Cristiano Ronaldo skomentował oskarżenia o gwałt
fot. PAP/EPA

Cristiano Ronaldo w wywiadzie dla "France Football", po raz pierwszy od oficjalnego oświadczenia, odniósł się do oskarżeń o gwałt. Portugalczyk przyznał, że całe zamieszanie bardzo mocno rzutuje na jego rodzinę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Mój syn, Cristiano Jr, jest za mały, żeby to wszystko zrozumieć. Sytuacja źle wpływa na moją mamę i siostry. One są oszołomione, a jednocześnie bardzo podirytowane. Po raz pierwszy widzę ich w takim stanie - powiedział napastnik Juventusu. Dodał, że oskarżenie wpłynęło także na jego reputację.

- Wyobraź sobie, co to oznacza, gdy ktoś oskarża Cię o gwałt, niezależnie od tego, czy to zrobiłeś, czy nie - zaznaczył.

Ronaldo oskarżony o gwałt

Do gwałtu miało dojść w 2009 roku w jednym z klubów w Las Vegas. Kathryn Mayorga, rzekoma ofiara Ronaldo, miała otrzymać od niego 375 tysięcy dolarów odszkodowania w zamian za milczenie. Portugalczyk nie przyznaje się do winy.

- Wiem kim jestem i co zrobiłem. Prawda kiedyś wyjdzie na jaw, a wtedy ludzie, którzy dziś mnie krytykują i biorą udział w tym cyrku, przekonają się, jak było - podkreślił CR7.

RadioZET.pl/France Football.Independent/AS/KS