Zamknij

Cristiano Ronaldo chce mieć siedmioro dzieci i tyle samo Złotych Piłek

Krzysztof Sobczak
17.11.2017 09:53
Cristiano Ronaldo
fot. PAP/EPA

Cristiano Ronaldo przyznał w wywiadzie dla francuskiego dziennika "L'Equipe", że chce mieć siedmioro dzieci i tyle samo "Złotych Piłek". Kilka dni temu na świat przyszła jego czwarta pociecha, córeczka Alana Martina.

Zagłosuj

Czy Cristiano Ronaldo otrzyma Złotą Piłkę za rok 2017?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Nazwisko najlepszego piłkarza roku 2017 zostanie ogłoszone w Paryżu 7 grudnia. Portugalczyk zdobył już czterokrotnie trofeum - w 2008, 2013, 2014 i 2016 roku.

Zobacz także

Obszerny wywiad z Ronaldo, który jest jednym z faworytów nagrody magazynu "France Football" (wśród 30 nominowanych jest też Robert Lewandowski), dotyczy nie tylko spraw sportowych, ale i życia rodzinnego.

- Chciałbym mieć siedmioro dzieci i tyle samo "Złotych Piłek". Czasami jestem rozczarowany tym, co wydarzyło się na boisku. Prowadzę dialog sam ze sobą i mówię: "Możesz robić to lepiej". Ale kiedy przyjeżdżam do domu, spotykam się z rodziną, przyjaciółmi, wszystko się zmienia. Mam inny punkt odniesienia - powiedział 32-letni piłkarz.

Ronaldo jest ojcem 7-letniego syna, półrocznych bliźniąt Evy i Mateo oraz kilkudniowej Alany, której matką jest 22-letnia modelka, Hiszpanka Georgina Rodriguez. Starsze dzieci urodziły matki zastępcze tzw. surogatki.

RadioZET.pl/PAP/KS