Zamknij

Cracovia – Jagiellonia Białystok: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć hit 1/32 Pucharu Polski?

25.09.2019 09:40
Cracovia - Jagiellonia Białystok Transmisja TV
fot. PAP

Cracovia – Jagiellonia Białystok: Transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać hitowe starcie 1/32 Pucharu Polski? Na jakim kanale obejrzeć na żywo mecz Cracovia – Jagiellonia Białystok? Sprawdź wszystkie informacje na temat transmisji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Cracovia-Jagiellonia Białystok: Transmisja TV i online. Białostoczanie w poprzednim sezonie dotarli do finału Pucharu Polski, w którym praktycznie w ostatniej akcji regulaminowego czasu gry stracili gola i przegrali 0:1 z Lechią Gdańsk. W tym sezonie ekstraklasy zarówno „Jaga”, jak i Cracovia pod wodzą byłego trenera zespołu z Podlasia Michała Probierza, spisują się podobnie i z dorobkiem 16 punktów zajmują, odpowiednio, czwarte i piąte miejsce w tabeli. Do prowadzącej Pogoni Szczecin tracą dwa.

Cracovia-Jagiellonia Białystok: TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać mecz?

– Używając terminologii bokserskiej, musimy powiedzieć, że trafiliśmy na przeciwnika wagi ciężkiej. Nie chcę narzekać i płakać, ale nie dość, że znów czeka nas daleki wyjazd, to patrząc na inne pary, trzeba powiedzieć, że szczęścia w losowaniu nie mieliśmy – przyznał trener Jagiellonii Ireneusz Mamrot, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

Odnosząc się do terminarza, który wymusza na Jagiellonii dalekie podróże w krótkim czasie (w miniony piątek grała w Poznaniu z Lechem) i par tej fazy PP, szkoleniowiec opowiedział się za rozstawieniem drużyn ekstraklasy.

Cracovia-Jagiellonia Białystok na żywo. Gdzie obejrzeć hit 1/32 Pucharu Polski?

– Nie narzekam, bo trafiliśmy na silnego przeciwnika, ale Puchar Polski jest idealną okazją dla drużyn z niższych lig, żeby się pokazać na tle takich zespołów jak my, które przystępują do rozgrywek z myślą o końcowym triumfie – zastrzegł Mamrot, przypominając, jak dużym wydarzeniem były dla prowadzonego przez niego wcześniej Chrobrego Głogów mecze pucharowe z zespołami ekstraklasy.

Mecz Cracovia-Jagiellonia Białystok będzie można oglądać w środę, 25 września na antenie Polsat Sport. Początek meczu o godzinie 17:30.

RadioZET.pl/PAP