Hejt na Lewandowskich. 'Milion na walkę z Covid-19. Więcej warte są ich auta'

23.03.2020 09:47
Robert i Anna Lewandowscy

Robert i Anna Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem. I choć trudno w to uwierzyć, ich gest spotkał się z krytyką niektórych internatów.

Użytkownicy Twittera, na szczęście w małej liczbie, zaczęli zarzucać Lewandowskim, że dali... za mało. Niektóre komentarze wydają się być mocno nie na miejscu.

- Widzę że liberalne media biją brawo że panbóg Lewandowski dał milion euro na walkę z Covid19. To mniej niż warte są jego auta. A ma ich ponoć 9 - napisała pani Justyna Majek

Inni zarzucają parze, że pieniądze na walkę z koronawirusem przekazali Niemcom, choć w jednym z komentarzy pod postem Lewandowskiego jego żona wyraźnie zasugerowała, że kwota trafiła do Polski.

Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem

- Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem - napisał Robert Lewandowski na swoim profilu na Instagramie.

... bo pomoc była zła? Piękne gesty w ogniu krytyki [KOMENTARZ]

- A sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni - czytamy w dalszej części wpisu.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/AN