Zamknij

Córka Owena tańczy w samej bieliźnie. Miała uwieść uczestników show

29.06.2022 12:08
Córka Michaela Owena
fot. Twitter/screen

Gemma Owen, córka legendy Liverpoolu i Realu Madryt Michaela Owena, rozbudziła zmysły uczestników popularnego brytyjskiego reality show Love Islands. 19-latka zatańczyła w samej bieliźnie, wdzięcząc się na kolanach każdego z młodych mężczyzn. Piłkarz skomentował już jej występ.

- Gemma zapewniała, że to nie będzie tak złe, jak myślę. Staruchy takie jak ja zawsze mają swoje zdanie. Obejrzę więc program, licząc na to, że Gemma będzie się dobrze bawiła - mówił Michael Owen, gdy dowiedział się, że jego najstarsza córka weźmie udział w kontrowersyjnym programie telewizyjnym Love Island. I wygląda na to, że 19-latka wyszła z tego samego założenia.

W jednym z ostatnich odcinków uczestniczki show miały za zadanie uwieźć swoich kolegów z programu. Do dyspozycji miały różne stroje i rekwizyty. Gemma Owen zdecydowała się na wyuzdany taniec w samej bieliźnie.

Taniec Gemmy Owen w Love Island [WIDEO]

Dziewczyna wystąpiła w czarnych stringach, topie, kabaretkach i w czerwonych szpilkach. W ramach pokazu weszła na kolana każdego z uczestników, całując się z jednym z nich, innym szepcząc coś do ucha. Chłopcy nie kryli swojego zainteresowania nastoletnią córką Owena. - To tylko gra - mówiła później Gemma.

Piłkarz zdążył już skomentować jej taniec. Były gracz Liverpoolu, Realu Madryt czy Manchesteru United na Twitterze umieścił tylko jedną emotkę - twarz skrytą w dłoniach. Widocznie - jak zapowiadał przed programem - nie mógł na to patrzeć.

RadioZET.pl/sportbible.com