Coca-Cola oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski

Andreas Nicolaides
29.01.2018 12:10
Coca-Cola oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski
fot. YouTube/Łączy Nas Piłka

Coca-Cola została oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. Umowa została podpisana w poniedziałek, 29 stycznia. Obowiązywać będzie do 31 lipca 2020 roku.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W ramach umowy Coca-Cola otrzymała prawo do posługiwania się tytułami „Oficjalnego Sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski”, w odniesieniu do wszystkich drużyn objętych umową oraz „Oficjalnego Partnera serwisu Łączy Nas Piłka”. Do komunikacji faktu sponsoringu firma będzie się posługiwać logotypem kompozytowym. Od 1 sierpnia 2018 roku logotyp marki znajdzie się także na bandach reklamowych podczas meczów drużyny narodowej rozgrywanych w Polsce, a także na ściankach konferencyjnych, stronie internetowej PZPN, portalu Łączy Nas Piłka, zaproszeniach, biletach czy programach meczowych - poinformował serwis "Łączy Nas Piłka".

- Podpisanie umowy sponsoringowej z Coca-Colą jest naturalną konsekwencją wieloletniej strategii budowania silnej marki PZPN i reprezentacji Polski. Cieszymy się, że firma o globalnym zasięgu, która od wielu lat jest partnerem najważniejszych imprez sportowych na świecie, docenia potencjał organizowanych przez nas wydarzeń oraz dostrzega korzyści płynące ze współpracy z federacją oraz naszymi reprezentacjami – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Umowa między firmą Coca-Cola a PZPN została podpisana. W życie wejdzie jednak z dniem 1 sierpnia 2018 roku.

RadioZET.pl/PZPN/Łączy Nas Piłka/AN