Słynny angielski sędzia przerwał mecz, bo meczet wezwał do modlitwy [WIDEO]

26.01.2018 11:09

Mark Clattenburg zaimponował muzułmanom. Słynny angielski arbiter, który sędziuje teraz w Arabii Saudyjskiej, przerwał mecz Al Feiha - Al-Fateh, bo meczet wezwał do modlitwy.

Słynny angielski sędzia przerwał mecz, bo meczet wezwał do modlitwy [WIDEO] fot. YouTube

Kibicom w Arabii bardzo spodobało się zachowanie Clattenburga. Jak się okazało, szybko przyswoił sobie zwyczaje panujące w tym kraju.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Al Feiha 2:0. Ten wynik zapewnił drużynie awans do ćwierćfinału krajowego pucharu.

Mark Clattenburg jest uważany za jednego z najlepszych piłkarskich arbitrów ostatnich lat. W 2016 roku sędziował finał mistrzostw Europy we Francji pomiędzy Portugalią a ekipą gospodarzy. Był tez arbitrem finału Ligi Mistrzów 2016, w którym Real Madryt grał z Atletico.