Nie żyje Christian Mbulu. 23-letni piłkarz został znaleziony martwy w domu

27.05.2020 16:56
Christian Mbulu
fot. Twitter

Christian Mbulu nie żyje. Angielski obrońca czwartoligowego Morecambe FC zmarł w wieku zaledwie 23 lat. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną przedwczesnej śmierci młodego piłkarza.

O śmierci Christiana Mbulu jako jeden z pierwszych poinformował dziennik "Daily Mirror". Jak donosi gazeta, policja odnalazła ciało angielskiego piłkarza we wtorek po południu w jego własnym domu. Śledczy wykluczyli już udział osób trzecich przy zgonie 23-latka.

- Nie zauważyliśmy żadnych podejrzanych okoliczności związanych z jego śmiercią. Teraz koroner przeprowadzi sekcję zwłok, która wszystko wyjaśni - powiedział rzecznik policji w Lancashire.

Zobacz także

Christian Mbulu nie żyje. Angielski piłkarz zmarł w wieku 23 lat

Nagła śmierć Mbulu zszokowała wszystkich, tym bardziej, że angielski obrońca jeszcze kilka miesięcy temu normalnie grał w piłkę. W styczniu bieżącego roku zmienił nawet klub - przeniósł się do Morecambe FC - i zdążył rozegrać w nim trzy mecze.

W przeszłości reprezentował barwy takich klubów jak Milwall, Braintree Town czy Crewe Alexandra. Zaliczył też kilka występów w lidze szkockiej, w Motherwell.

Zobacz także

RadioZET.pl/Daily Mirror

Posłuchaj podcastu