Zamknij

Nagła śmierć brytyjskiego piłkarza. 39-latek osierocił dwie córeczki

02.01.2020 18:31
Nagła śmierć brytyjskiego piłkarza. 39-latek osierocił dwie córeczki
fot. Twitter/Cardiff City

Chris Barker nie żyje. 39-latek był jednym z najlepszych zawodników Cardiff City w historii klubu. Brytyjczyk zmarł nagle w Nowy Rok. Osierocił dwie córeczki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Chris Barker rozpoczął seniorską karierę w 1999 roku w Barnsley, jednak najbardziej znany był z występów dla Cardiff City. W barwach tego zespołu rozegrał 162 mecze i w ciągu dwóch sezonów zaliczył dwa awanse.

Chris Barker nie żyje. 39-letni piłkarz osierocił dwie córeczki

O śmierci 39-letniego byłego piłkarza poinformowała agencja sportowa World in Motion: "Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o przedwczesnej śmierci Chrisa Barkera w wieku 39 lat. Był wspaniałą osobą, absolutnym dżentelmenem i praca z nim była przyjemnością" - możemy przeczytać w oświadczeniu agencji.

Prócz Barnsley i Cardiff, Barker występował w trykotach Stoke City, Colchester United, Queens Park Rangers, Plymouth Arygle oraz Southend United. Karierę kończył w niższych ligach - w Hereford i Weston-super-Mare.

Przyczyna zgonu Brytyjczyka nie jest znana, choć walijska policja donosi, iż jego śmierć była nagła i miała miejsce w Nowy Rok w jego mieszkaniu.

"Policja może potwierdzić nagłą śmierć 39-letniego mężczyzny, którego ciało odkryto w jego domu, w okolicy Cardiff, w Nowy Rok około godz. 14.00".

Chris Barker osierocił dwie córeczki.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/World in Motion