Chievo - Milan 9.03.2019. Gdzie i o której oglądać mecz? [TRANSMISJA ONLINE, TV]

Weronika Domoradzka
08.03.2018 11:30
Chievo - Milan 9.03.2019. Gdzie i o której oglądać mecz? [TRANSMISJA ONLINE, TV]

Chievo - AC Milan 9.03.2019? Mecz Chievo z Milan bezpłatnie można oglądać w telewizji i internecie. Jest szansa, że jednocześnie zobaczymy na boisku trzech Polaków - Pawła Jaroszyńskiego i Mariusza Stępińskiego z Chievo oraz Krzysztofa Piątka - napastnika AC Milan. Gdzie obejrzeć spotkanie Chievo - AC Milan? Podajemy szczegółowe informacje.

Chievo Werona - AC Milan: transmisja 9.03.2019. Gdzie obejrzeć mecz Serie A? O której godzinie rozpocznie się transmisja w TV? Gdzie obejrzymy mecz drużyn Mariusza Stępińskiego i Krzysztofa Piątka? Sprawdzamy najważniejsze informacje dotyczące spotkania.

Chievo Werona - AC Milan 09.03.2019: gdzie obejrzeć mecz w TV? [TRANSMISJA ONLINE I TV]

Mecz Chievo Werona - AC Milan 9 marca pokaże kanał Eleven Sports 1. Dostęp do Eleven Sports 1 można wykupić tymczasowo, lub na stałe. Możliwość oglądania Eleven Sports kosztuje 15,90 za miesiąc. 

>> Eleven Sports: ile kosztuje dostęp i gdzie go kupić? Ligi w Eleven Sports w 2019

Spotkanie będzie także pokazywane na platformie IPLA.tv, Player.pl i WP Pilot. By uzyskać dostęp do transmisji, trzeba wcześniej wykupić specjalny abonament.  

>> Krzysztof Piątek strzela, komentator szaleje. Co za EUFORIA [WIDEO]

Chievo Werona - AC Milan 9.03.2019 ONLINE. O której jest mecz?

Mecz Chievo Werona - AC Milan rozpocznie się o godz. 20:30.  Polskich kibiców szczególnie interesują występy Pawła Jaroszyńskiego i Mariusza Stępińskiego w Chievo, a także Krzysztofa Piątka w AC Milan. Choć klub z Werony zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i jest głównym kandydatem do spadku, nasi rodacy to jedni z najlepszych zawodników w swojej drużynie. Mecz będzie warto zobaczyć także po to, by przekonać się jak Krzysztof Piątek poradzi sobie z jedną z najgorszych formacji defensywnych w Serie A.  

>> Klasyfikacja strzelców Serie A 2018/2019. Piątek i Milik wysoko

RadioZET.pl/PZ