Chelsea - Sevilla: bilety na mecz - gdzie kupić wejściówki? [CENA BILETÓW]

Weronika Domoradzka
19.04.2018 11:19
Chelsea - Sevilla: bilety na mecz - gdzie kupić wejściówki? [CENA BILETÓW]

Bilety na mecz Sevilla - Chelsea prawdopodobnie rozejdą się w błyskawicznym tempie. Spotkanie odbędzie się w ramach International Champions Cup, który do tej pory rozgrywany był jedynie w Stanach Zjednoczonych. Organizatorzy postanowili jednak rozszerzyć działalność i zagościć w innych miastach, m.in. w Warszawie! Gdzie i za ile kupimy bilety na mecz towarzyski Chelsea - Sevilla? Sprawdzamy, kiedy wejściówki trafią do sprzedaży.

Gdzie i za ile bilety na mecz Sevilla - Chelsea? W tym artykule znajdziecie najświeższe informacje na temat wejściówek na mecz towarzyski, który odbędzie się już w lipcu.

» KSW 44: Pudzianowski-Bedorf - BILETY na walkę. Gdzie i za ile wejściówki? «

Chelsea - Sevilla: bilety na mecz - gdzie kupić wejściówki? [CENA BILETÓW]

Wejściówkami na mecz Sevilla-Chelsea interesuje się wielu kibiców piłki nożnej. Niestety osoby, które chcą obejrzeć rywalizację na żywo, będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Bilety Sevilla-Chelsea w sprzedaży dostępne będą dopiero od wtorku, 15 maja. Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem strony internationalchampionscup.com/signup/.

Wiele osób zastanawia się także, ile będą kosztować wejściówki. Niestety nie udostępniono jeszcze informacji na ten temat. Jeśli tylko pojawi się wzmianka dotycząca ceny biletów na mecz Chelsea-Sevilla, zamieścimy ją w tym miejscu. W artykule znajdziecie wszystkie najświeższe informacje, dlatego zachęcamy do śledzenia!

» Mundial 2018: mecze Polski, grupy, terminarz - kiedy zagrają Polacy? «

Mecz Sevilla - Chelsea w Warszawie: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

Mecz Chelsea Londyn - Sevilla FC zostanie rozegrany w sobotę, 28 lipca na PGE Narodowym. Przypominamy, że spotkanie towarzyskie odbędzie się w ramach International Champions Cup, który do tej pory rozgrywany był tylko w Stanach Zjednoczonych. Organizatorzy postanowili jednak rozszerzyć działalność i zagościć także w innych miastach.

» Europejski hit w Warszawie. Chelsea zagra z Sevillą na PGE Narodowym «

RadioZET.pl/JW