Zamknij

Cały świat mówi o zegarku Cristiano Ronaldo. Jest warty istną fortunę

18.01.2022 16:01
Cały świat mówi o zegarku Cristiano Ronaldo. Jest warty istną fortunę
fot. Cri

Cristiano Ronaldo odebrał podczas gali FIFA The Best nagrodę specjalną za rekord bramek strzelonych w meczach reprezentacyjnych. Cały świat nie mówi jednak o laurze zdobytym przez Portugalczyka, a jego... szalenie drogim zegarku.

Podczas gali FIFA The Best nagrodzony został nie tylko Robert Lewandowski, ale także Cristiano Ronaldo. Portugalczyk jako jeden z niewielu sportowców był na miejscu i odebrał nagrodę specjalną. FIFA uhonorowała go za jeden z pobitych przez niego rekordów.

Chodzi o największą liczbę goli strzelonych w meczach reprezentacyjnych. Popularny "CR7" zdobył dla Portugalii już 115 bramek i wiele wskazuje na to, że będzie jeszcze śrubował to niesamowite osiągnięcie.

Cały świat mówi o zegarku Cristiano Ronaldo. Jest warty istną fortunę

Ronaldo odebrał statuetkę, którą żartobliwie nazwał wyjątkową ze względu na to, że się błyszczy. Prowadzący i fani od razu zwrócili jednak uwagę, że coś innego, co ma na sobie pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki, mieni się jeszcze bardziej. Mowa o luksusowym zegarku, jaki miał na ręce napastnik.

37-latek znany jest ze swojego zamiłowania do drogich zegarków. Ten, który błyszczał mu na nadgarstku, to jeden z modeli Rolexa. Jest warty około 1,7 miliona złotych.

RadioZET.pl