Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Były wiceprezes Wisły Kraków zatrzymany. Chodzi o handel narkotykami

16.04.2019 11:56
sport

Centralne Biuro Śledcze Policji we wtorek nad ranem zatrzymało 16 osób w związku ze śledztwem dotyczącym handlu narkotykami. Wśród nich był były wiceprezes Wisły Kraków.

Wisła Kraków fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- W dniu dzisiejszym na polecenie prokuratorów z Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej, funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji dokonali kolejnych zatrzymań 16 osób. Te osoby staną pod zarzutem popełnienia przestępstw narkotykowych - poinformowała PAP rzecznik PK Ewa Bialik.

Wisła Kraków: były wiceprezes zatrzymany

Jak wyjaśniła, "zakończyły się czynności zatrzymania, osoby te zostaną przewiezione do prokuratury, usłyszą zarzuty, zostaną z nimi przeprowadzone czynności procesowe, po których prokurator zdecyduje co do zastosowania środków zapobiegawczych i ich rodzaju".

W komunikacie Prokuratury Krajowej podano, że w toku postępowania prokurator Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie "ustalił, że członkowie zorganizowanej grupy przestępczej dopuścili się licznych przestępstw narkotykowych".

Jak nieoficjalnie podają media, wśród zatrzymanych znalazł się m.in. były prezes klubu Wisła Kraków, Damian D., który usłyszeć ma zarzut kierowania zorganizowaną grupą przestępczą.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/AN/PAP

Oceń