Spektakularny gol byłego piłkarza Zawiszy Bydgoszcz. Niesamowita bramka…z własnej połowy [WIDEO]

23.06.2019 13:53

Herold Goulon, który w przeszłości grał dla Zawiszy Bydgoszcz popisał się fenomenalnym trafieniem. W trakcie meczu Pucharu Malezji, francuski zawodnik wykonując rzut wolny z własnej połowy, wpakował piłkę do siatki.

gol z własnej połowy fot. kadr z wideo

Podczas półfinału Pucharu Malezji Pahang, w którym gra Herold Goulon podejmował zespół Perak. W doliczonym czasie gry, były piłkarz Zawiszy Bydgoszcz w fantastyczny sposób wykonał rzut wolny. Francuz zauważył, że bramkarz rywali nieco oddalił się od swojej bramki i natychmiast zdecydował się na bezpośrednie uderzenie.

Zaskoczony golkiper nie zdołał obronić tego strzału i futbolówka wpadła do siatki. Ostatecznie Pahang wygrał 3:1.