Zamknij

Były piłkarz Lecha Poznań spowodował poważny wypadek. Pięć osób rannych

Maciej Walasek
28.06.2019 09:48
wypadek
fot. seoghoer. dk

Nicki Bille Nielsen rozbił swojego Mercedesa C300 na jednej z duńskich autostrad. Jak informuje serwis seoghoer.dk, po wypadku byłego piłkarza Lecha Poznań rannych zostało pięć osób.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Nicki Bille Nielsen rozbił swojego Mercedesa C300 wartego ćwierć miliona złotych. Były piłkarz Lecha Poznań nadal nie daje o sobie zapomnieć. Przypomnijmy, że jakiś czas temu napastnik został skazany na cztery miesiące więzienia za pobicie portiera i zastraszanie pielęgniarki.

Jak dowiedział się serwis seoghoer.dk, Nielsen spowodował poważny wypadek na jednej z duńskich autostrad, w wyniku czego rannych zostało pięć osób. Wszystkie trafiły do szpitala, ale na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Najprawdopodobniej za kierownicą siedział sam Duńczyk, ale policja jeszcze nie potwierdziła tej informacji.

Bez tytułu
fot. screen

Nicki Bille Bielsen był piłkarzem Lecha Poznań w latach 2016-2018. Wystąpił w 43 meczach w barwach wielkopolskiej drużyny, w których strzelił osiem goli i zanotował jedną asystę. Zawodnik jest znany z wielu skandali. W przeszłości napastnik został oskarżony m.in. o duszenie kobiety oraz uprawianie seksu oralnego w miejscu publicznym.

RadioZET.pl/seoghoer.dk/MW