Była kochanka oskarża Ronaldo: "To psychopata". Zapowiada pomoc ws. o gwałt

Krzysztof Sobczak
09.01.2019 12:06
Cristiano Ronaldo
fot. FABIO FERRARI/AFP/East News

Była kochanka Cristiano Ronaldo Jasmine Lennard chce pomóc Kathryn Mayordze, która oskarżyła Portugalczyka o gwałt. Lennard twierdzi, że posiada nagrania, które mogą skompromitować i pogrążyć gwiazdora Juventusu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Przypomnijmy. Jesienią ubiegłego roku Kathryn Mayorga złożyła pozew w sądzie przeciwko Ronaldo twierdząc, że podczas jednej z imprez w 2009 roku została zgwałcona. Szczegóły sprawy opisał "Der Spiegel". Podkreślono, że Portugalczyk miał zapłacić kobiecie za milczenie 375 tysięcy dolarów, a sam wielokrotnie zmieniał zeznania. Pierwszą rozprawę zaplanowano na 21 stycznia.

Lennard o Ronaldo: To psychopata!

To może być tylko wierzchołek góry lodowej, bo po wyznaniu Mayorgi zaczęły zgłaszać się kolejne kobiety, które zarzucają CR7 gwałt. We wtorek oliwy do ognia dolała jeszcze była kochanka Portugalczyka, Jasmine Lennard.

- To piep***** psychopata! - napisała modelka na Twitterze. - Chcę pomóc Kathryn oraz jej prawnikom w sprawie przeciwko Ronaldo. Proszę o kontakt. Posiadam informacje, które mogą być przydatne - dodała.

Lennard podkreśliła, że posiada sms-y i maile, które mają pogrążyć Ronaldo. - Mam zapisane nagrania oraz wiadomości, jakie od niego otrzymałam i które mogą go skompromitować. Mam dosyć milczenia, nie mogę pozwolić, by uszło mu to na sucho - zapewniła.

- On ma za sobą najlepszych prawników i ludzi od PR-u. Wiem, że może mnie pozwać, ale w interesie publicznym jest wyjaśnienie tej sprawy - kontynuowała.

Cristiano Ronaldo zaprzecza tym oskarżeniom, co także nie spodobało się Lennard: - Za kogo Ty się do cholery uważasz? - napisała.

Sprawa R. Kelly'ego

Ameryka żyje obecnie sprawą twórcy hitu "I believe I can fly" R. Kelly'ego. Muzyk miał m.in. posiadać pornografię dziecięcą, wykorzystywać seksualnie kobiety oraz dopuszczać się wobec nich przemocy psychicznej i fizycznej. W tamtejszej telewizji wyemitowano 6-odcinkowy program "Surviving R. Kelly" i to właśnie on skłonił do takiego wyznania Jasmine Lennard.

RadioZET.pl/Twitter/KS