Zamknij

Zabawne zdjęcie Roberta Lewandowskiego. Razem z córką mają... takie same samochody

09.05.2020 20:18
Lewandowscy
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Robert Lewandowski opublikował zabawne zdjęcie ze swoją starszą córką. Gwiazdor Bayernu Monachium zasiada na nim przed kierownicą Bentleya, podczas gdy Klara znajduje się w identycznym samochodzie w wersji dziecięcej. Zobacz komiczne ZDJĘCIE "Lewego" z córeczką!

Robert Lewandowski opublikował wspólne zdjęcie ze starszą córką Klarą w słoneczne sobotnie popołudnie. Gwiazdor Bayernu Monachium zasiada na nim przed kierownicą butelkowego Bentleya Continental GT Convertbile, natomiast dziewczynka znajduje się w dokładnie tym samym modelu, ale w wydaniu dziecięcym.

"Wspólnicy" - napisał RL9 na Instagramie.

Zobacz także

Zabawne zdjęcie Roberta Lewandowskiego z córką. Oboje mają takie same auta

Lewandowscy przeżywają ostatnio wspaniałe chwile. W środę na świat przyszła ich druga córeczka, Laura, a Angela Merkel zatwierdziła oficjalny powrót Bundesligi.

Zanim jednak kapitan reprezentacji Polski wróci na boisko, czeka go tygodniowa kwarantanna w jednym z monachijskich hoteli.

Pierwszym meczem FCB po koronawirusowej przerwie będzie wyjazdowa potyczka z Unionem Berlin Rafała Gikiewicza. Czy "Lewemu" uda się strzelić gola już w najbliższą niedzielę i zadedykować go swojej dopiero co urodzonej drugiej córce?

RadioZET.pl/Instagram/_rl9

Posłuchaj podcastu