Zamknij

Wiemy, z kim Lewandowski przyjaźni się w Bayernie. Szatnia FCB podzielona [ZDJĘCIE]

12.11.2019 11:35
Robert Lewandowski
fot. PAP/EPA

Wiemy, z kim Robert Lewandowski przyjaźni się w Bayernie Monachium! Niemiecki "Bild" ujawnił kulisy relacji w szatni Bawarczyków, która wydaje się być wyraźnie podzielona. Zobacz ZDJĘCIE ukazujące kto z kim przyjaźni się w Bawarii!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Bild" podzielił relacje między piłkarzami Bayernu Monachium na cztery kategorie: "bliscy przyjaciele", "przyjaciele", "wspólny język" i "sąsiad z szatni". Zgodnie z grafiką niemieckiej gazety, Robert Lewandowski nie ma wśród piłkarzy Bawarczyków żadnego "bliskiego przyjaciela". Trzech zawodników zostało jednak zestawionych z Polakiem bliżej niż pozostali.

Wiemy, z kim Robert Lewandowski przyjaźni się w Bayernie [ZDJĘCIE]

Zdaniem czasopisma, kapitan reprezentacji Polski przyjaźni się z Manuelem Neurem, Thiago Alcantarą oraz Ivanem Perisiciem, z którym występował również niegdyś w Borussii Dortmund. "Bild" ujawnił także, że sąsiadem w szatni "Lewego" jest Kingsley Coman.

Dla Niemców kluczową informacją są kiepskie relacje z kolegami Thomasa Muellera, legendy i wychowanka klubu, który właśnie ze względu na narastające konflikty z piłkarzami i trenerem Niko Kovacem łączony był latem z odejściem z Monachium. Bliskim przyjacielem ofensywnego gracza gazeta nazwała jedynie Niklasa Suelego, zaś przyjaciółmi Neuera i Svena Ulreicha.

Dodatkowo "Bild" zaznaczył, że w zespole Bawarczyków wyraźnie wyodrębnione są trzy frakcje: młodzi piłkarze, klubowe legendy oraz zawodnicy francuskojęzyczni.

RadioZET.pl/Bild