Zamknij

Werder Brema - Hertha Berlin: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

19.09.2020 09:35
Werder - Hertha: transmisja TV i online
fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Werder Brema - Hertha Berlin: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Werder - Hertha? Zespół Krzysztofa Piątka rozpoczyna walkę w nowy sezonie Bundesligi. Na jakim kanale w TV obejrzeć starcie Herthy z Werderem? Sprawdź podstawowe informacje.

Werder - Hertha: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Bundesligi? Hertha Berlin rozpocznie rywalizację w nowym sezonie Bundesligi wyjazdowym spotkaniem z Werderem. Miniony sezon dla Werderu Brema był pasmem niepowodzeń. Zielono-biali finalnie zajęli 16. miejsce w tabeli i uniknęli spadku do 1. ligi. Nieco inaczej wyglądała sytuacja Herthy, która uplasowała się na bezpiecznej 10. pozycji. Jednak zespół ze stolicy Niemiec, napędzony milionami nowego właściciela, Larsa Windhorsta interesuje walka o najwyższe czołowe lokaty i udział w europejskich pucharach. Czy uda im się to w tym sezonie?

Polscy kibice liczą na odbudowę formy Krzysztofa Piątka. Napastnik w środku ubiegłego sezonu  opuścił AC Milan na rzecz berlińskiej ekipy. Po zakończeniu wrześniowego zgrupowania reprezentacji Polski, 25-latek musiał przejść kilkudniową kwarantannę, przez co nie mógł pomóc swojej drużynie w spotkaniu w Pucharze Niemiec. Niestety, Hertha przegrała z Eintrachtem Brunszwik 4:5 i bardzo szybko pożegnała się z tymi rozgrywkami.

Werder - Hertha: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz?

Pozycja reprezentanta Polski w zespole nie jest mocna. W ostatnich dniach Hertha sprowadziła do siebie Jhona Cordobę z 1. FC Koln, który ma być alternatywą dla 25-latka. Wszyscy zastanawiają się, czy Piątek, który w poniedziałek powrócił do treningów z drużyną, zagra w podstawowym składzie. Z początku Polak miał być jedynym napastnikiem na boisku, ale w ostatnim czasie, trener Bruno Labaddia uznał, że być może Hertha zagra dwoma napastnikami.

– Na treningach pracował bardzo dobrze. Zainwestował w siebie nie tylko na boisku, ale i poza, by stać się jeszcze bardziej efektywnym. Myślę jednak, że gra na dwóch napastników może się udać. Odciąży to nieco Krzysztofa, gdy obok niego będzie ktoś obecny. Musimy być zmienni i myślimy o grze dwoma, trzema systemami, które mogą się łączyć. Nie będę się trzymał jednej formacji ani nazwisk. Jeśli zobaczymy, że coś lepiej działa bardzo, bardzo chętnie to zmienię. Jestem przekonany, że wszystko się uda - zaznaczył szkoleniowiec.

Werder - Hertha na żywo odbędzie się w sobotę, 19 września o godzinie 15:30. Mecz będzie można oglądać na antenie Eleven Sports 1.

RadioZET.pl/