Bundesliga: Rafał Gikiewicz powstrzymał... pseudokibiców, derby dla Unionu [WIDEO]

02.11.2019 21:37
Rafał Gikiewicz zatrzymał pseudokibiców Unionu

Union Berlin pokonał w pierwszych w historii Bundesligi derbach niemieckiej stolicy Herthę 1:0. Rafał Gikiewicz powstrzymał rywali, ale także... pseudokibiców, którzy po ostatnim gwizdku próbowali zaatakować fanów "Starej Damy".

Jedynego gola w 87. minucie strzelił Sebastian Polter, który skutecznie egzekwował rzut karny.

Gikiewicz zatrzymał pseudokibiców

Niestety kibice obu ekip nie uszanowali derbów i nie potrafili zachowywać się zgodnie z przepisami. Na początku drugiej połowy arbiter przerwał mecz na kilka minut, gdyż na murawie wylądowały race.

Bundesliga: Gol Lewandowskiego w kompromitującym występie Bayernu [WIDEO]

Po ostatnim gwizdku zamaskowani pseudokibice Unionu wdarli się na murawę i ruszyli w kierunku sympatyków Herthy. Na ich drodze stanął jednak bramkarz beniaminka Rafał Gikiewicz, który po krótkiej przepychance nakłonił chuliganów do zaprzestania swojego planu.