Zamknij

Robert Lewandowski dostał zakaz. Dotyczył seksu z Anną

07.10.2021 12:13
Robert i Anna Lewandowscy
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Samir Nasri wyjawił w wywiadzie dla "L'Equipe du Soir", że Pep Guardiola, jego były szkoleniowiec w Manchesterze City, zabronił Robertowi Lewandowskiemu uprawiania seksu z żoną Anną. - W ten sposób udało mu się wydobyć z niego to, co najlepsze - wyznał Francuz.

  1. Robert Lewandowski dostał zakaz. Nie mógł uprawiać seksu z Anną
  2. Dlaczego Guardiola zabrania swoim piłkarzom uprawiać seks po północy?

Pep Guardiola, obecny menedżer Manchesteru City, uznawany jest za jednego z najlepszych trenerów na świecie. Katalończyk to jednak nie tylko wielki mistrz taktyki, ale również surowy trener, znany z ingerowania nawet w życie prywatne swoich piłkarzy.

Reżimu Guardioli przestrzegać musieli najlepsi zawodnicy na świecie, m.in. Lionel Messi w Barcelonie czy Robert Lewandowski w Bayernie Monachium. Polak współpracował z 50-letnim trenerem w latach 2014-2016.

Robert Lewandowski dostał zakaz. Nie mógł uprawiać seksu z Anną

Na krótko z Guardiolą pracował w Manchesterze City Samir Nasri. Francuz opowiedział teraz na łamach "L'Equipe du Soir", że Katalończyk zabraniał swoim piłkarzom m.in. uprawiania seksu po północy.

- Dla niego aktywność seksualna jego graczy musi mieć miejsce przed północą, aby dobrze się wyspali. Nawet jeśli następnego dnia mają wolne - podkreślił piłkarz, który karierę zakończył niespełna dwa tygodnie temu.

Dlaczego Guardiola zabrania swoim piłkarzom uprawiać seks po północy?

Jak przyznał, był to jeden ze sposobów Guardioli na... unikanie kontuzji. - Mówił nam, że wprowadził tę zasadę u Messiego i od tego czasu jego mięśnie się poprawiły. Powiedział też, że w ten sposób udało mu się wydobyć z Lewandowskiego to, co najlepsze i dzięki temu maksymalnie uniknął mięśniowych kontuzji - dodał Nasri.

Dlaczego francuski pomocnik tak szybko opuścił City, po tym jak do klubu dołączył Guardiola? - Kiedy wróciłem z wakacji po roku z kontuzjami i problemami w życiu osobistym, byłem trochę w złym stanie. Miałem 4 kg nadwagi, a dla Guardioli już 2,5 kg więcej oznacza brak treningów z resztą grupy - wyjawił Nasri. Ostatecznie po przybyciu Katalończyka na Etihad Stadium piłkarz trafił na roczne wypożyczenie do Sevilli, a następnie odszedł do tureckiego Antalyasporu.

RadioZET.pl/L'Equipe du Soir