Zamknij

Nowe nakazy dla Lewandowskich. Para otrzymała zakaz całowania

26.04.2020 14:36
Robert i Anna Lewandowscy z zakazem całowania
fot. imago/ActionPictures/EAST NEWS

Niemieckie kluby przygotowują się do wznowienia rozgrywek. W związku z tym każdy zespół otrzymał nowe zasady od władz Bundesligi, których muszą przestrzegać piłkarze. Wśród przepisów jest m.in. zakaz całowania.

Lewandowski po raz drugi ojcem. Znamy płeć i imię drugiego dziecka pary

Bundesliga założyła powrót do rozgrywek w maju. Chociaż dokładna data nie jest jeszcze znana, piłkarze niemieckich klubów wrócili już do treningów. W związku z tym władze nałożyły na zawodników i drużyny specjalne środki ostrożności. Jak informuje „Daily Mail”, piłkarze otrzymają szereg zakazów, które będą musieli zaakceptować. Zasady obejmują praktycznie każdą sferę ich życia.

Zawodnicy mają spędzać w domu jak najwięcej czasu. Jeżeli ich żony bądź partnerki wykazują objawy koronawirusa, nie mogą się z nimi całować ani uprawiać seksu. Jeżeli chodzi o zespoły grające na wyjeździe, będą mieszkać w hotelach przygotowanych specjalnie pod ich wizytę, tak aby unikać kontaktu z gośćmi. Dodatkowo piłkarze otrzymają zakaz korzystania z baru i innych usług hotelowych, a przyciski w windzie będą mogli dotykać wyłącznie łokciem.

Na samych meczach nie będą wykonywane zdjęcia grupowe, zabraknie maskotek i chłopców do podawania piłek. Zawodnicy będą korzystać ze spersonalizowanych butelek, a rezerwowi i sami piłkarze z pierwszego składu będą rozgrzewać się osobno.

Więcej informacji na temat koronawirusa:

RadioZET.pl/dailymail.co.uk