Zamknij

Robert Lewandowski zachwyca sztuczkami technicznymi. Popis Polaka

14.11.2020 20:11
Robert Lewandowski
fot. Maro Donato via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East Ne

Robert Lewandowski ma nie tylko talent do strzelania bramek, ale jest też świetnie wyszkolony technicznie. W sobotę Bayern Monachium opublikował wyjątkowe nagranie z Polakiem w roli głównej.

Robert Lewandowski przygotowuje się do niedzielnego meczu polskiej kadry w Lidze Narodów, gdzie biało-czerwoni na wyjeździe zmierzą się z Włochami. W międzyczasie Bayern Monachium opublikował na Twitterze nagranie, na którym Lewandowski prezentuje nieprzeciętną technikę. W materiale widzimy, że 32-latek do perfekcji opanował sztuczki techniczne, na które rzadko może sobie pozwolić w czasie meczu.

Oprócz tego w opisie nadano Polakowi nowy przydomek: Robert LewandowSKILL, z dołączonym słowem „skill” (umiejętności z ang.).

Robert Lewandowski zachwyca sztuczkami technicznymi na treningu Bayernu

Napastnik Bayernu w tym sezonie wystąpił w 11 spotkaniach, w których strzelił 13 bramek i zanotował pięć asyst. W ostatnim czasie serwis goal.com uznał Lewandowskiego najlepszym piłkarzem świata minionego sezonu.

W niedzielę 32-latek najprawdopodobniej wystąpi od pierwszej minuty w meczu z Włochami w Lidze Narodów. Relacja z meczu Włochy – Polska na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/