Robert Lewandowski śrubuje rekord. Niesamowita forma Polaka [WIDEO]

20.06.2020 16:05
gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył już 33. ligowe bramki w tym sezonie. Napastnik Bayernu Monachium dwukrotnie trafił do bramki Freiburga.

Wynik spotkania Bayernu z Freiburgiem w 15. minucie otworzyłJoshua Kimmich, któremu asystował Robert Lewandowski. Po niespełna dziesięciu minutach Polak sam wpakował piłkę do bramki. W 24. minucie Thomas Mueller dostał bardzo dobre podanie otwierające na prawą stronę pola karnego i mocnym strzałem uderzył na bramkę Alexandra Schwolowa, ale ten odbił piłkę. Futbolówka trafiła na głowę Lewandowskiego, który bez większych kłopotów umieścił ją w siatce.

W 36. minucie Hernandez urządził sobie rajd lewą stroną boiska i wpadając w pole karne dograł do Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski wślizgiem skierował futbolówkę do bramki rywali, podwyższając prowadzenie na 3:1.

Dzięki tym golom, Lewandowski poprawił swój osobisty rekord bramek strzelonych w jednym sezonie Bundesligi.

Wcześniej w 33. minucie bramkę kontaktową dla Freiburga zdobył Lucas Hoeler.

Ostatecznie Bayern pokonał Freiburg 3:1.