Bundesliga: Robert Lewandowski wznowił treningi w Bayernie Monachium

15.01.2020 17:43
Robert Lewandowski
fot. AP/Associated Press/East News

Robert Lewandowski wznowił treningi w Bayernie Monachium. Polak odbył wraz z drużyną całą sesję po raz pierwszy od momentu przejścia w grudniu operacji przepukliny.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Robert Lewandowski, który w grudniu przeszedł zabieg przepukliny, odbył już pełny trening wraz z drużyną - poinformowano w komunikacie Bayernu Monachium. Polski piłkarz ćwiczył bez ograniczeń, a nawet dłużej niż pozostali zawodnicy mistrza Niemiec.

Robert Lewandowski wznowił treningi w Bayernie Monachium

Po zabiegu lider klasyfikacji strzelców Bundesligi (19 goli) nie pojechał z Bawarczykami na zgrupowanie do Kataru. Od początku mówiono jednak, że jest duża szansa, iż będzie mógł wziąć udział w niedzielnym spotkaniu z Herthą w Berlinie, w meczu pierwszej kolejki rundy rewanżowej ekstraklasy.

"Robert Lewandowski mógł odbyć pełny trening i pokazał, że wciąż ma ochotę zdobywać bramki. Polak imponował wykończeniem i nie unikał starć w walce o piłkę" - napisano na oficjalnej stronie klubu.

W zajęciach z drużyną udziału nie wziął za to Serge Gnabry, który z powodu kłopotów ze ścięgnem Achillesa trenował indywidualnie.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/PAP