Zamknij
Robert Lewandowski wystawił auto na sprzedaż. Ferrari można licytować na aukcji
3 Zobacz galerię
fot. ebay.com

Należące do Roberta Lewandowskiego Ferrari 488 Spider z 2018 r. zostało wystawione na aukcję. Cenę, która obecnie wynosi ponad 160 tys. euro, można licytować na niemieckim e-bayu.

Ferrari 488 Spider, które można wylicytować, powstało na zamówienie Roberta Lewandowskiego. Jak czytamy w opisie aukcji, samochód obecnie znajduje się w Gdyni, gdzie można go obejrzeć. 

- To, co czyni auto specjalnym, jest osoba jego poprzedniego właściciela – Roberta Lewandowskiego. Samochód został skonfigurowany i wyprodukowany na jego specjalne zamówienie. Samochód celowo ma oryginalne tablice rejestracyjne, a w dokumentach wciąż widnieje nazwisko gracza Bayernu Monachium – czytamy w opisie samochodu na aukcji.

Ferrari Roberta Lewandowskiego wystawione na aukcję

Ferrari 488 Spider przejechało do tej pory 6050 kilometrów, a jego ostatni przegląd w autoryzowanym punkcie miał miejsce przy przebiegu 5 750 km. Auto jest też objęte gwarancją fabryczną ważną do września 2022 r. oraz siedmioletnim pakietem serwisowym. Sprzedający zapewnia, że pojazd jest w nienagannym stanie oraz że był użytkowany tylko podczas dobrych warunków pogodowych.

Na aukcji zostały też opisane szczegóły techniczne auta. Ferrari ma 7-stopniową automatyczną skrzynię biegów, 488 koni mechanicznych i specjalne, karbonowo-ceramiczne tarcze hamulcowe. Auto przyspiesza do 100 kilometrów na godzinę w 3 sekundy, a do 200 w 8,3 sekundy. Wrażenia z jazdy ma potęgować otwarty dach w wersji Spider.

Ferrari Lewandowskiego można licytować jeszcze przez 3 dni. Aukcja jest otwarta do 10 grudnia. 

RadioZET.pl/PAB