Robert Lewandowski niszczy swój wizerunek? BBC szydzi z Polaka

29.05.2020 21:24
Robert Lewandowski wyśmiany przez BBC
fot. Michael Weber IMAGEPOWER via www.imago-images.de/Imago Sport and

Robert Lewandowski został jedną z gwiazd na TikToku, gdzie prezentował swoje taneczne umiejętności. Sytuację wykorzystało BBC, które wyśmiało zachowanie napastnika Bayernu Monachium.

Kiedy w czasie pandemii koronawirusa sportowcy byli zmuszeni do siedzenia w domu, nie marnowali czasu i dbali o swoją kondycję, jak tylko mogli. W międzyczasie publikowali w mediach społecznościowych swoje ukryte talenty, które odkrywali podczas domowej izolacji.

Robert Lewandowski, który dzielił się z kibicami nie tylko zdjęciami z odbytych treningów, ale też prezentował próbkę swoich tanecznych umiejętności. W ostatnim czasie kapitan reprezentacji Polski założył konto na TikToku, stając się jedną z gwiazd.

Robert Lewandowski skrytykowany przez BBC

Gdy świat zaczął wracać do normalności, BBC dokonało podsumowania aktywności piłkarzy w tym trudnym okresie. Wśród nich znalazł się Lewandowski, który został bezwzględnie oceniony przez redakcję.

Robert Lewandowski znów szaleje na TikToku [WIDEO]

- Lewandowski nie potrafi tańczyć. Prosimy Robert, nie psuj wizerunku – czytamy.

Jednak internauci są zupełnie innego zdania. Pod nagraniami można znaleźć wiele pochwalnych komentarzy, gdzie użytkownicy pisali m.in., że Robert Lewandowski jest jeszcze lepszy na TikToku niż na boisku.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/bbc.co.uk