Zamknij

Robert Lewandowski w świetnej akcji Bayernu. Polak bohaterem nagrania [WIDEO]

13.05.2020 14:55
Robert Lewandowski przypomina o zasadach bezpieczeństwa
fot. kadr z wideo

Bayern Monachium tuż przed wznowieniem Bundesligi opublikował nagranie, w którym przypomniał o przestrzeganiu zasad higieny. Na oficjalnej stronie klubu pojawił się krótki filmik, na którym jednym z bohaterów jest Robert Lewandowski.

Bayern Monachium przypomniał kibicom jak ważne jest stosowanie się do zasad higieny w czasie pandemii koronawirusa. Mistrzowie Niemiec przygotowali specjalne nagranie, na którym jednym z bohaterów jest Robert Lewandowski.

- W obecnej sytuacji ważne jest przestrzeganie zaleceń dotyczących higieny. Robert Lewandowski, Serge Gnabry, David Alaba i Joshua Kimmich pokazują, jak to się robi w Bayernie Monachium – napisano w opisie filmiku, który pojawił się na oficjalnym profilu klubu na YouTubie.

Na nagraniu piłkarze Bayernu przypomnieli o noszeniu maseczek i dokładnym myciu rąk. W innej scenie widzimy, jak Lewandowski kicha, zakrywając usta dłonią. Wówczas David Alaba upomina polskiego napastnika, że powinien kichnąć w łokieć.

Na samym końcu, Robert Lewandowski przypomniał o zachowaniu dystansu społecznego. Kiedy Gnabry zaprosił Kimmicha do wspólnego oglądania telewizji, ten przyszedł z miarką i odmierzył 1,5 m, aby usiąść w bezpiecznej odległości.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl